Image default
Економіка

«Нафтогаз» підготував трирічний договір на постачання газу для ТКЕ

НАК «Нафтогаз» підготував трирічний договір на постачання газу для виробників теплової енергії (ТКЕ). Про це повідомляється у пресрелізі компанії.
З червня 2021 року і протягом 13 місяців довгострокова ринкова ціна складатиме 7,42 грн за один кубометр (з ПДВ, але без врахування тарифу оператора газотранспортної системи).  Цінові пропозиції для теплокомуненерго у наступних періодах (з 1 липня 2022 року та з 1 липня 2023 року) будуть проіндексовані.
У межах контракту довгострокова ринкова ціна поширюється лише на обсяг природного газу, який відповідає історичному обсягу споживання ТКЕ в частині виробництва тепла і гарячої води безпосередньо для потреб населення. Додаткові обсяги газу відпускатимуться для теплокомуненерго за спотовою ціною.
Нагадаємо, угоди про комерційні закупівлі газу в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» уклали вже 34 великих підприємств теплокомуненерго, зокрема з Києва та Харкова.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy