Image default
Економіка Політика

«Нафтогаз» розглядає створення субхолдингу з теплопостачання

НАК «Нафтогаз» розглядає модель створення субхолдингу з теплопостачання, а також вивчає можливості для залучення інвестицій у цей сектор. Про це заявив голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко під час організованого U.S. – Ukraine Business Council вебінару.
«Ми будемо шукати або ми будемо розширювати нашу теплову сторону бізнесу, можливо, розвиваючи в окремий субхолдинг. Має бути підвищено енергоефективність районного опалення, починаючи з індивідуальних теплопунктів і завершуючи перемиканням на біометан», – сказав очільник «Нафтогазу»
Вітренко уточнив, що напрям містити три складові: виробництво біометану (BMS production), енергоефективність і теплопостачання (ТКЕ і ТЕЦ).
Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України доручив низці міністерств спільно з НАК «Нафтогаз» реструктурувати борги підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), задіяних у виконанні спецобов’язків з теплопостачання, врегулювати судові спори стосовно боржників, а також забезпечити суб’єктів ТКЕ газом.
Кабмін не продовжив після 20 травня 2021 року спеціальні обов’язки з продажу природного газу виробникам теплової енергії, покладені на НАК «Нафтогаз України».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy