Image default
Економіка

Найбільша в світі гірничодобувна компанія BHP має намір відмовитись від нафти

Найбільша у світі гірничодобувна компанія BHP вивчає можливість відмови від свого нафтогазового бізнесу. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімні джерела, цей крок може прискорити відмову компанії від викопного палива.
BHP взялась за перегляд свого нафтового бізнесу і розглядає варіанти, включаючи продаж активів. За словами одного зі співрозмовників агентства, бізнес, який, за прогнозами, принесе в цьому році понад $2 млрд, може коштувати приблизно $15 млрд або більше.
При цьому раніше компанія заявляла, що нафтовий бізнес є одним з її стратегічних активів. Однак в міру того, як світ прагне відмовитися від викопного палива, BHP побоюється застрянути з активами, які стає все важче продати.
BHP працює в нафтогазовій галузі з 1960-х років
Відмова від енергетичного вугілля і нафти допоможе BHP заявити про себе перед інвесторами як про компанію, орієнтовану на сировинні товари майбутнього. Очікується, що в наступному місяці гірничовидобувна компанія купить гігантський калійний рудник в Канаді. Це може зробити її ключовим постачальником добрив для сільського господарства.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy