Image default
Економіка Політика

Німецькі екологи через суд хочуть зупинити будівництво «Північного потоку – 2»

Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (Naturschutzbund Deutschland ,NABU) звернувся з позовом до адміністративного суду Гамбурга проти подальшого будівництва спірного газопроводу «Північний потік – 2» у виключній економічній зоні Німеччини.
На початку квітня Федеральне морське і гідрографічне агентство (BSH) відхилило заперечення екологів з приводу дозволу на будівництво, виданого в середині січня.
«Отже, зараз є тільки один спосіб, щоб обмежити шкоду Балтійському морю – подати до суду», – йдеться в заяві NABU, яку цитує Zeit Online.
В організації наголошують, що маршрут, який пролягає через п’ять морських заповідників завдає непоправної шкоди морському середовищу Балтійського моря, і що кілька пташиних заповідників також знаходяться під загрозою.
В середині квітня ще одна екоорганізація  Deutsche Umwelthilfe також подала позов проти продовження будівництва в адміністративний суд Гамбурга.
У квітні BSH відхилив усі заперечення екологів «після нової всеосяжної перевірки», підсумувавши, що значних негативних наслідків для морської екосистеми і заповідної для птахів зони в Померанській бухті можна не боятися.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy