Image default
Економіка Політика

НКРЕКП затвердила план розвитку газотранспортної системи України на понад 37 млрд грн.

Національна комісія з регулювання сфери енергетики та комунальних послуг затвердила план розвитку газотранспортної системи України на 2021-2030 року. Про це вказується в постанові №806 від 19 травня 2021 року.
В повідомленніна сайті Оператора ГТС повідомляється, що відповідно до плану розвитку, сума інвестицій у ГТС протягом десяти років становитиме 37,3 млрд грн (без ПДВ). Кошти будуть направлені на модернізацію тих об’єктів ГТС, які використовуватимуться і при відсутності транзиту, та оптимізацію системи.
«Ми в ОГТСУ керуємося довгостроковою стратегією, роботою на перспективу. Тому зосереджуємо зусилля на модернізаціі та оптимізаціі газотранспортної системи. З урахуванням викликів на ринку газу, а також ризиків будівництва обхідних газогонів ми максимально ефективно працюємо над підготовкою української ГТС до роботи в різних сценаріях», – заявив генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон.
За його словами, компанія вже вклала 2 млрд грн в розвиток ГТС, до кінця року сума інвестицій складе близько 10 млрд грн.
Очікується, що за підсумками виконання 10-річного плану розвитку ГТС має бути забезпечено виконання покладених на Оператора ГТС України виробничих завдань з транспортування газу, гарантування надійної та безаварійної роботи ГТС країни.
Нагадаємо: ОГТСУ за I квартал 2021 року отримав 4,6 млрд грн чистого прибутку – це на 1,7 млрд грн менше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.
Раніше повідомлялося, що згідно з фінансовою звітністю оператора газотранспортної системи України, підтвердженою аудитом, чистий прибуток компанії склав 20,4 млрд грн у 2020 році.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy