Image default
Економіка Політика

П’ять топменеджерів Volia покинули посади

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia. Одразу після завершення угоди з Volia звільнилося п’ять топменеджерів. За попередніми домовленостями вони повинні були залишитися в компанії. Про це Mind повідомило джерело наближене до Volia.
Серед звільнених генеральний директор Антон Дзюбенко, фінансовий директор Жанна Китаєва, маркетинг-директор Сандра Крауіня, технічний директор Віталій Лакей та керівник дата-центру компанії Олександр Шевченко.
У «Датагруп» та Volia цю інформацію не спростували. Генеральний директор «Датагруп» Михайло Шелемба поки не прокоментував причини звільнення. Дзюбенко у відповідь на запит Mind порекомендував спочатку звернутися за коментарями в «Датагруп».
Раніше повідомлялося, що компанія «Датагруп» купує українського провайдера послуг телебачення та кабельного швидкісного Інтернет-доступу компанію «Воля». Фінансування угоди забезпечує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).
«Датагруп» оголосила, що досягла домовленості про придбання в Україні 100% групи компаній Volia за повної підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.
Оператор фіксованого зв’язку «Укртелеком» заявив, що об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля» не спричинить суттєвих змін на телекомунікаційному ринку.
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив національному оператору фіксованого зв’язку та цифрових послуг «Датагруп» купити три компанії, що входять до групи Volia.
«Датагруп» оцінила вартість двох компаній Volia в 1,5 млрд грн.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy