Image default
Економіка Політика

Пластикові пакети в Україні заборонять перед зимовими святами

КИЇВ. 10 червня.  Закон №1489-IX про обмеження обігу пластикових пакетів на території України набув чинності сьогодні, 10 червня, і вводиться в дію 10 грудня цього року. Документ було опубліковано у парламентській газеті “Голос України” від 9 червня, передає Деталі
Документ регулює обіг пластикових пакетів та має на меті стимулювати розвиток виробництва біорозкладних пластикових пакетів.
Зокрема, законом забороняється безплатне розповсюдження пластикових пакетів (крім біорозкладних) у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування. Пластикові пакети мають надаватися лише за гроші. При цьому роздрібні ціни на такі пакети не можуть бути нижчими за мінімальні ціни, які встановлює Кабінет міністрів України.
Також передбачається обов’язкове маркування біорозкладних пластикових пакетів та встановлюються штрафи за порушення цих норм.
Документ набирає чинності на наступний день після його опублікування та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання чинності, крім окремих його положень.
Додамо
Верховна Рада 1 червня ухвалила цей закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy