Image default
Економіка

Платіжний сервіс Venmo додав підтримку криптовалюти для 70 млн клієнтів

Сервіс мобільних платежів Venmo, який належить PayPal, оголосив про додавання можливості купівлі, продажу та зберігання криптовалюти. Його 70 млн клієнтів отримали доступ до чотирьох цифрових монет – біткойнів, Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash, пише РБК.
Мінімальна сума угоди – $1, транзакцію можна здійснити за допомогою коштів на балансі в додатку або через банківську карту.
З 30 березня клієнти PayPal можуть використовувати криптовалюти для оплати. Користувачі, які тримають на своїх гаманцях біткойни, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, отримали можливість конвертувати їх у фіатні валюти в момент покупки. У найближчі місяці послуга стане доступна у всіх 29 млн торгових точок, які працюють з PayPal.
PayPal відкрила доступ до криптовалюти американським клієнтам у листопаді 2020 року. Відтоді вони можуть купувати, тримати і продавати криптовалюту безпосередньо через сервіс.
Як повідомлялося, Центральний банк Туреччини заборонив використання криптовалют і криптоактивів для оплати товарів і послуг.
Тим часом у Великобританії заговорили про створення власної криптовалюти.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy