Image default
Економіка Політика Суспільне

Понад 30 тисяч осіб з інвалідністю отримають надбавку до пенсій з липня

КИЇВ. 21 липня. Понад 30 тисяч осіб з інвалідністю першої групи отримають надбавки до пенсії. Відповідні зміни до постанов щодо доплат вніс Кабінет міністрів під час засідання уряду, передає кореспондент Деталі
Зокрема, Кабмін вніс зміни до постанови щодо доплати особам, які отримують менше 2200 гривень пенсії. У пояснювальній записці наголошується, що метою ухвалення акта є забезпечення підтримки осіб з інвалідністю I групи шляхом надання з 1 липня щомісячної доплати до пенсії в сумі, що не вистачає до 2 200 гривень.
Наголошується, що наразі понад 30 тис. осіб з інвалідністю отримують пенсію та соціальні виплати у розмірі до 2 200 гривень.
Додамо
30 червня Президент Володимир Зеленський підписав закон про підвищення пенсій для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Розміри такої пенсії для І групи інвалідності не можуть бути нижчими 6000 гривень, для ІІ групи інвалідності — 4800 гривень, для ІІІ групи інвалідності та дітей з інвалідністю — 3700 гривень.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy