Image default
Економіка

Посадовцям харківської філії «Укргазвидобування» та їхнім спільникам повідомили про підозру у розтраті майна

Національна поліція на Харківщині повідомила групі осіб про підозру у завданні 843 000 грн збитків на утилізації відходів буріння. Серед підозрюваних – головний інженер місцевої філії «Укргазвидобування», директори комунального та приватного підприємства, бухгалтер та організатори перевезень відходів буріння. Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції у своєму телеграм-каналі.
Встановлено, що посадовці філії АТ «Укргазвидобування» у змові з підконтрольною приватною структурою завищили зміст та обсяги виконаних робіт з утилізації та вивезення відходів буріння. Зокрема, у відповідних документах вони вказали обсяг послуг, що фактично не надавалися. Таким чином газовидобувній компанії було завдано майже 843 000 грн збитків.
Оперативники управління стратегічних розслідувань у Харківській області з колегами-правоохоронцями у лютому цього року провели обшуки за місцями проживання фігурантів та виявили: документи, платіжні доручення, паспорти дослідження відходів, електронні носії інформації та «чорнові» записи, що підтверджують протиправні дії фігурантів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy