Image default
Економіка Політика

Рішення Кабміну про зміну керівництва «Нафтогазу» нелегітимне – Коболєв

Ексголова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв вважає рішення Кабінету міністрів (КМУ) про зміну керівництва компанії нелегітимним. Про це він заявив в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна».
«Я вважаю, що це рішення ставить хрест на корпоративній реформі. Це важливо не тільки для «Нафтогазу», або для мене персонально, це важливо для всієї системи корпоративного управління, яка будувалася протягом останніх семи років», – сказав Коболєв.
За його словами, ухвалене напередодні Кабміном рішення матиме серйозні наслідки для динаміки відносин в органах корпоративного управління решти компаній. Тому його необхідно оскаржити.
Коболєв додав, що Кабмін фактично вказав усім керівникам держпідприємств, що наглядова рада тепер не потрібна, оскільки всім керуватиме сам КМУ.
«Якщо ця історія залишиться у такому ж стані – це означає, що наглядова рада для менеджменту будь-якої компанії тепер ніхто», – пояснив він.
Нагадаємо: 28 квітня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК «Нафтогаз України» та призначив на його місце колишнього в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy