Image default
Економіка Політика

Рівень підтримки України залежить від проведення реформ у галузі управління – Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що рівень та якість підтримки України залежить від рівня проведення реформ у галузі управління та антикорупції, й маркером рівня їх проведення є МВФ. Про це заявила виконавча директорка Центру протидії корупції Дар’я Каленюк за підсумками розмови із держсекретарем США Блінкеном.
Зазначається, що Блінкен не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в «Нафтогазі».
«Для нього важливим є сильні антикорупційні інституції, зокрема припинення атак на антикорупційне бюро зі сторони влади. Визначальною буде судова реформа, успішність якої залежатиме від рівня залучення незалежних міжнародних експертів до очищення органів суддівського самоврядування», – йдеться у дописі.
За її словами, держсекретар запитав поради, чим США можуть допомогти Україні ще, окрім висловлення занепокоєння відкатом реформ у галузі антикорупції.
«У США і в держсекретаря є чітке розуміння, що корупція – це загроза нацбезпеці України, прирівняна до воєнної загрози зі сторони Росії», – йдеться у повідомленні.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy