Image default
Економіка Політика

росія завтра припинить постачання електроенергії до Фінляндії

КИЇВ. 13 березня. росія припинить постачання електроенергії до Фінляндії з раннього ранку суботи, 14 березня. Про це повідомляє фінська енергетична компанія RAO Nordic, дочірня компанія російського державного холдингу Inter RAO, пише Деталі
Так, RAO Nordic заявляє, що вже багато років імпортує електроенергію з росії до Фінляндії та продає її на біржі Nord Pool.
У компанії повідомили, що за обсяги, продані на біржі Nord Pool з 6 травня, кошти ще не надійшли на банківський рахунок.
За інформацією компанії, дана ситуація “є винятковою і відбулася вперше за більш ніж двадцятирічну історію нашої торгівлі”.
Цитата
“На жаль, у ситуації, що склалася, відсутності грошових надходжень, RAO Nordic не в змозі здійснювати платежі за імпортовану з росії електроенергію. Тому ми змушені призупинити імпорт електроенергії, починаючи з 14 травня. Ми сподіваємося, що найближчим часом ситуація покращиться і торгівля електроенергією з росією може відновитися”, – йдеться у заяві.
Нагадаємо
Раніше УНН писав, що фінські політики були попереджені, що росія, як реакція на рішення про вступ країни до НАТО може припинити постачання газу до Фінляндії вже у п’ятницю.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy