Image default
Економіка Політика

Російське судно продовжило прокладання труб для “Північного потоку-2” у водах Данії

КИЇВ. 27 квітня. Судно-трубоукладач “Академік Черський” приступило до прокладання частини газопроводу “Північний потік-2″ у виключній економічній зоні Данії. Про це повідомив у вівторок оператор проекту Nord Stream 2 AG, передає УНН з посиланням на Reuters. “Трубоукладач “Академік Черський” приступив до будівництва газопроводу “Північний потік-2″ у виключній економічній зоні Данії”, – пише агентство з посиланням на заяву оператора.
Деталі
Судно-трубоукладач приєдналося до іншого російського судна “Фортуна”, яке прокладає труби в датських водах, незважаючи на загрозу санкцій з боку США.
Доповнення
1 квітня оператор будівництва – компанія Nord Stream 2 AG – повідомила, що газопровід готовий на 95 відсотків. Залишилося укласти близько 121 км (5%) від загальної довжини газопроводу. Влада Росії впевнена, що “Північний потік – 2″ буде добудований в 2021 році.
Газопровід “Північний потік-2″ з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря повинні були здати ще в кінці 2019 року. Однак його завершенню завадила, зокрема, загроза санкцій з боку США, через яку проект почали залишати європейські компанії. Окрім США, проти проекту виступають Литва, Латвія, Польща і Україна.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy