Image default
Економіка

Samsung припиняє виробництво нової моделі через відсутність чіпів – Electronic Times

Samsung Electronics Co. припинила виробництво однієї зі своїх нових моделей смартфонів середнього класу через нестачу чипів. Про це повідомляє південнокорейське видання Electronic Times, яке цитує Bloomberg.
Анонімне галузеве джерело розповіло, що зупинка випуску Galaxy S21 Fan Edition пов’язана з нестачею процесорів Qualcomm. Видання повідомило, що в серпні компанія Samsung хотіла випустити більш доступну версію Galaxy S21.
«Хоча ми не можемо надати детальну інформацію про продукт, який ще не був випущений, рішення про ймовірне призупинення виробництва ще не прийнято», – йдеться в заяві.
Згідно з новими даними, смартфони залишаються одними з найбільш затребуваних товарів під час пандемії. Як повідомила в понеділок дослідницька компанія Gartner, в І кварталі продажі зросли на 26% до майже 378 млн пристроїв.
Нагадаємо: на початку цього року Apple вперше за чотири роки стала лідером за кількістю проданих смартфонів. Samsung поступився лідерством і опустився на другу сходинку. Компанія змогла реалізувати майже на 12% менше смартфонів за четвертий квартал у порівнянні з кінцем 2019 року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy