Image default
Економіка Політика

СБУ ліквідувала схему контрабанди пального з РФ та Білорусі на понад 100 млн грн

Служба безпеки України (СБУ) ліквідувала схему нелегального імпорту в Україну великих партій пального з Білорусі та РФ. За попередніми даними, незаконно імпортовано продукції на понад 100 млн грн. Саме у цій справі зранку 18 травня проводилися обшуки у квартирі поруч з оселею мера Києва Віталія Кличка. Про це повідомляється на сайті відомства.
Згідно з повідомленням, оперативники спецслужби встановили, що зловмисники постачали продукцію на адресу низки комерційних структур. Для уникнення сплати митних зборів та акцизного податку вони у документації штучно знижували вміст метилового спирту у продукції.
Ці суб’єкти господарювання не мають виробничих потужностей і не знаходяться за адресами реєстрації. До того ж засновником, директором і бухгалтером виступає одна особа.
Фактично імпортований товар в Україні організатори переробляли на нелегальних міні-НПЗ у сурогатні паливо-мастильні матеріали. Потім реалізовували за готівку без оформлення бухгалтерських документів.
У ході проведення обшуків на території Київської, Чернігівської та Луганської областей правоохоронці вилучили:
«Зважаючи на особливий резонанс у ЗМІ щодо одного з обшуків, який відбувався у будинку, де проживає мер Києва Віталій Кличко, можемо повідомити таке. У ході обшуку за цією адресою було виявлено та вилучено: документацію та печатки 68 юридичних осіб; фінансово-господарську документацію задіяних у протиправній схемі СПД; ноутбуки, електронну техніку, необліковані кошти», – додали у відомстві.
Нагадаємо: вранці 18 травня до будинку мера Києва Віталія Кличка під’їхали поліцейські, щоб провести обшуки. Мер заявив, що камера, встановлена на його поверсі зафіксувала, що правоохоронці дзвонили та стукали у двері його квартири. Однак, вони запевнили його, що приходили до мешканців квартири, розташованої двома поверхами нижче.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy