Image default
Економіка Політика

Сенатор закликав владу США доповнити нові санкції обмеженнями проти «Північного потоку 2»

Американський сенатор-республіканець Пет Тумі в четвер заявив про необхідність доповнити введені в четвер адміністрацією США санкції проти Росії обмежувальними заходами проти російсько-німецького трубопроводу «Північний потік 2», сказано в заяві, поширеній на його сайті. Про це пише Інтерфакс.
«Санкції, оголошені Білим домом сьогодні вранці, є довгоочікуваним кроком, щоб притягнути Москву до відповідальності за її агресію», – заявив він, зазначивши, що ще варто було б ввести і додаткові санкції.
«США повинні ввести санкції проти «Північного потоку 2», – додав він.
У четвер влада США оголосила про нові санкції проти Росії. Вашингтон в рамках цих обмежень висилає десять російських дипломатів у Вашингтоні.
Мінфін США оголосив про нові санкції щодо російського державного боргу.
У США багато конгресменів  виступають за посилення санкційного тиску на «Північний потік 2». Зокрема, ряд ініціатив в цьому напрямку зробив сенатор-республіканець від штату Техас Тед Круз.
В адміністрації президента США Джо Байдена згодні, що потрібно намагатися завадити завершенню будівництва цього газопроводу. Але в той же час Білий дім хотів би покращити відносини США з Німеччиною, які сильно постраждали за часів Трампа. З цієї причини, як відзначають американські ЗМІ, Байден, не бажаючи дратувати Берлін, поки що утримується від більш рішучих дій проти проекту газопроводу.
Згідно з планом, Білий дім у травні 2021 року має представити конгресу черговий звіт про заходи, вжиті проти «Північного потоку 2». Передбачається, що саме тоді може стати відомо про введення нових санкцій.
Тим часом глава МЗС ФРН не бачить підстав для припинення будівництва «Північного потоку – 2», Хейко Маас переконаний, що це не змінить поведінку Кремля.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy