Image default
Економіка

Шведський фінтех Klarna став найдорожчим стартапом Європи з оцінкою в понад $45 млрд

Шведський фінтех-сервіс Klarna залучив $639 млн і досяг оцінки в $45,6 млрд. Таким чином компанія стає найдорожчим «єдинорогом» у Європі, пише The Bell з посиланням на TechCrunch.
Останній інвестиційний раунд Klarna очолив фонд Vision Fund 2 SoftBank. Крім цього в ньому взяли участь наявні інвестори Adit Ventures, Honeycomb Asset Management і WestCap Group.
Нова оцінка – це 47,3%-ве зростання порівняно з попередньою оцінкою Klarnaв $31 млрд на початку березня, коли вона залучила $1 млрд. Якщо ж порівнювати з оцінкою компанії у вересні минулого року, коли компанія залучила $650 млн інвестицій, то зростання вартості компанії склав 330%.
У коментарі TechCrunch співзасновник Klarna Себастьян Семятковскі сказав, що компанія фіксує вибухове зростання популярності сервісу в США: понад 18 млн американських споживачів тепер використовують Klarna – це на 118% більше, ніж роком раніше.
Зараз Klarna працює з 24 з 100 найбільших роздрібних мереж США, що, за словами глави компанії, «більше, ніж у будь-якого з її конкурентів».
Зараз Klarna працює на 20 ринках і має понад 90 млн активних користувачів по всьому світу і понад 2 млн транзакцій на день, що проводяться на її платформі. У першому кварталі 2021 року обсяг продажів Klarna склав $18,1 млрд порівняно з $9,9 млрд в першому кварталі минулого року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy