Image default
Економіка Політика Суспільне

Соратник Меркель закликав призупинити будівництво «Північного потоку 2»

Координатор трансатлантичної співпраці при уряді Німеччини Петер Байєр закликав призупинити будівництво газопроводу «Північний потік 2», щоб дати уряду канцлера Ангели Меркель час для роботи над відновленням відносин з США, пише Голос Америки.
Байєр, який є соратником Меркель по партії «Християнсько-демократичний союз», сказав, що будівництво трубопроводу в Балтійському морі є «перешкодою» у відносинах між Берліном і Вашингтоном.
Проект знаходиться під американськими санкціями і є давнім джерелом напруженості у відносинах між двома союзниками по НАТО.
«Недостатньо просто засуджувати практику екстериторіальних санкцій, – сказав Байєр у четвер в інтерв’ю Bloomberg News. – Якщо ми сподіваємося на новий старт у трансатлантичних відносинах, необхідно змінити нашу власну позицію». Він додав, що Німеччина і США повинні провести подальші обговорення, щоб спробувати вирішити проблему.
Позиція Байєра розходиться з офіційною лінією правлячої коаліції Меркель, хоча ряд інших членів ХДС також закликали до мораторію на проект.
Нагадаємо, оператор Nord Stream 2 AG заявив, що невідомий підводний човен пошкодив трубопровід «Північний потік 2».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy