Image default
Економіка Політика Суспільне

США готують масштабну відповідь на кібератаку російських хакерів, спрямовану на урядові сайти

США готуються вжити заходів проти Росії, після того як дійшли висновку про ймовірну причетність Кремля до великої кібератаки, від якої постраждали урядові системи і американські  компанії, повідомила газета New York Times, на яку посилається Голос Америки.
Білий дім підтвердив, що він готує «комплекс заходів» у відповідь на російську кібератаку, але не уточнив, коли почнеться реалізація цих заходів.
«Як ми говорили, ми відповімо на хакерську атаку на компанію SolarWinds комплексом заходів, як видимих, так і невидимих, – заявила прес-секретар Білого дому Джен Псакі телекомпанії CNBC. – Ми не будемо публічно обговорювати певні аспекти нашої відповіді».
Кібератаку було виявлено кілька місяців тому за допомогою технологічної компанії SolarWinds.
Американські офіційні особи заявили, що, на їхню думку, Росія стоїть за зламом, від якого постраждали чимало ключових урядових відомств, що використовують технології компанії.
Перші кроки США можуть бути зроблені протягом найближчих трьох тижнів, повідомили New York Times неназвані офіційні особи. За їх словами, серія вжитих заходів буде помічена президентом Путіним і його спецслужбами, але не громадськістю.
США також зроблять кроки щодо введення економічних санкцій, а президент Джо Байден підпише указ про зміцнення урядових мереж, повідомила газета.
Нагадаємо, радник президента США Джейк Салліван пообіцяв Москві швидку відповідь на останні кібератаки на мережі урядових сайтів Сполучених Штатів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy