Image default
Економіка

Старт виробництва на заводі Tesla в Німеччині відклали до наступного року – Automobilwoche

Завод виробника електрокарів Tesla під Берліном не почне виробництво до кінця січня наступного року через затримки, пов’язаних з виробництвом акумуляторних блоків, повідомив спеціалізований німецький журнал Automobilwoche з посиланням на неназвані джерела, близькі до компанії.
Згідно зі звітом, гендиректор Tesla Ілон Маск дав команді заводу ще шість місяців на завершення проєкту. В Tesla цю інформацію поки не прокоментували, зазначає Bloomberg.
Створення місцевої виробничої бази в Європі і будівництво нового заводу в Техасі були одними з головних ініціатив Tesla в цьому році. Без автомобілів, що надходять з Німеччини, компанія буде обмежена в розпал стрімкого зростання продажів електромобілів в порівнянні з конкурентами на чолі з Volkswagen.
«Ми вважаємо, що з нових запусків Берлін має найвищий пріоритет», – написав у звіті від 27 квітня Ден Леві, аналітик Credit Suisse. Він назвав Європу «епіцентром глобального перевороту електромобілів» і чекає, що завод дозволить компанії знизити ціни в регіоні.
Минулого тижня Маск сказав, що Tesla через 12-18 місяців вийде на масове виробництво акумуляторних елементів наступного покоління.
Минулого тижня Tesla повідомила місцевій владі Берліну, що внесе зміни в програму, яку потрібно затвердити, перш ніж компанія зможе почати виробництво. У той час як проєкти на об’єкті, включаючи малярний цех і лінії штампування кузовів, знаходяться на завершальній стадії, екологічні групи висловлюють заперечення з приводу використання води і загроз для місцевої дикої природи, що затримує процес затвердження проєкту.
Нагадаємо: повідомляючи про прибуток 26 квітня, Tesla повідомила, що виробництво автомобілів на її заводі в Німеччині має розпочатись наприкінці 2021 року. Кількома тижнями раніше компанія повідомила, що завод буде готовий в липні.
Як повідомлялось, наприкінці квітня влада США і Німеччини звинуватили Tesla в недотриманні екологічних норм і правил. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy