Image default
Економіка

Tesla отримала на свій пікап Cybertruck вже понад 1 млн передзамовлень

Зазвичай Tesla отримує безліч передзамовлень від покупців безпосередньо після анонсу нової моделі, а потім ажіотаж спадає, і цікавість поступово сходить нанівець – але не у випадку з Cybertruck. Навіть незважаючи на пандемію, як пише HighTech Plus з посиланням на Electrek, деякі магазини компанії бронювали сотні електричних пікапів на тиждень.
Крім того, попередні замовлення навіть допомагали основним продажу: в очікуванні виходу Cybertruck клієнти почали брати в лізинг Model 3.
Компанія почала приймати передоплату в розмірі $100 в листопаді 2019 року, яку обіцяє повернути, якщо клієнт передумає. Вже через тиждень охочих було понад 250 000. Це найнижча сума попереднього внеску для всього асортименту Tesla, що, ймовірно, і допомогло компанії добитися настільки вражаючих цифр.
Попереднє оновлення лічильника замовлень на Cybertruck було в червні минулого року, і тоді кількість охочих перевищувала 650 000. Зараз, за неофіційними підрахунками, сума перевищила один мільйон.
У документі також ведеться облік попиту на різні конфігурації пікапа: 48% вибрали варіант Dual Motor, 44,5% – Tri Motor і лише 7,5% задовольнилися версією з одним двигуном.
Ціни на Cybertruck починаються від $39 900 і досягають $69 900 за модель з трьома моторами. Компанія планує почати виробництво в кінці цього року, і спочатку в продажу з’являться дві більш потужні версії, з запасом ходу від 480 до 800 км. Однак, як казав глава Tesla Ілон Маск, затримки можливі, оскільки фабрика в Техасі, де будуть випускати пікап, ще не добудована.
Якщо вихід Cybertruck зміститься на 2022 рік, у Tesla з’явиться новий конкурент – пікап  F-150 Lighning, недавно представлений Ford. За перші 48 годин з моменту оголошення ціни і технічних характеристик класичний пікап в електричному виконанні замовили понад 44 000 разів.
Нагадаємо, Ілон Маск продемонструвавTesla Cybertruck на Gigafactory в Техасі і навіть власноруч об’їхав на ньому територію заводу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy