Image default
Економіка Культура

Трамп закликає негайно реформувати систему проведення виборів у США

Колишній президент США Дональд Трамп закликав швидко реформувати систему голосування в країні, щоб у виборців була впевненість у чесності процесу виборів. Про це він сказав під час виступу на конференції республіканців-консерваторів CPAC, передає CNN.
«Чесні, захищені від порушень вибори – це пріоритет», – заявив експрезидент.
«Нам негайно потрібна електоральна реформа», – додав Трамп.
Він повторив, що вважає масові порушення на виборах 2020 року вирішальним фактором, який забезпечив перемогу демократа Джо Байдена. Трамп заявив, що не виключає участь у президентських виборах у майбутньому.
«Я, можливо, вирішу, що повинен перемогти їх (демократів – Mind) утретє», – сказав він на конференції республіканців-консерваторів у Флориді.
Експрезидент зазначив, що республіканці цілком можуть перемогти на проміжних виборах, а потім – на президентських виборах 2024 року.
«Взагалі-то вони щойно програли Білий дім. Але хто знає? Я навіть можу вирішити перемогти їх в третій раз  Ми переможемо і Америка буде сильніша і сильніша, ніж будь-коли раніше», – підсумував Трамп.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy