Image default
Економіка Політика Суспільне

Транспортна стратегія України та розвиток кримськотатарської мови: порядок денний Кабміну

КИЇВ. 7 квітня. Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 7 квітня, планує, зокрема, затвердити план заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року та схвалити концепцію розвитку кримськотатарської мови. Про це УНН повідомляє з посиланням на порядок денний уряду. Деталі
Загалом на порядку денному Кабміну низка питань.
Так, уряд планує розглянути проекти розпоряджень Кабміну про затвердження плану заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року, про схвалення Концепції розвитку кримськотатарської мови, про затвердження фінансового плану державного підприємства “Енергоринокˮ на 2021 рік та про зміну складу робочої групи з питань проектування, будівництва та експлуатації великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.
Також уряд, як очікується, розгляне проекти постанов Кабміну про затвердження положення про соціальний проект “Активні парки — локації здорової Україниˮ та про затвердження угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог.
Окрім того, уряд планує розглянути проекти указів Президента України про призначення довічних державних стипендій видатним діячам науки та про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2021 рік.
Доповнення
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що Кабінет міністрів Україні планує на найближчому засіданні ухвалити всі необхідні документи для реєстрації в додатку “Дія” на виплату 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy