Image default
Економіка Політика

У Німеччині заблокували будівництво «Північного потоку – 2» до кінця травня

Дія дозволу на будівництво газогону «Північного потоку – 2» до кінця травня тимчасово призупинено після заяви в суд екологів. Про це «Інтерфаксу» повідомила представник Федерального відомства по судноплавству і гідрографії (BSH).
«Тепер рішення прийматиме суд. Але поки дозвіл на будівництво до кінця травня не має сили», – сказала вона.
Нагадаємо: німецький союз охорони природи та біорізноманіття (Naturschutzbund Deutschland, NABU) звернувся з позовом до адміністративного суду Гамбурга проти подальшого будівництва спірного газопроводу «Північний потік – 2» у виключній економічній зоні Німеччини. В середині квітня ще одна екоорганізація  Deutsche Umwelthilfe також подала позов проти продовження будівництва в адміністративний суд Гамбурга. Ці природоохоронні організації оскаржують виданий BSH 14 січня 2021 року дозвіл на будівництво газопроводу з кінця вересня по кінець травня на гілці протяжністю в 16,5 км в німецькій економічній зоні Балтійського моря.
Як повідомлялось, на початку квітня Федеральне морське і гідрографічне агентство ФРН  відхилило заперечення екологів з приводу дозволу на будівництво, виданого в середині січня.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy