Image default
Економіка Культура Суспільне

У Нью-Йорку повністю знімуть коронавірусні обмеження 1 липня

КИЇВ. 29 квітня. У НьюЙорку планують повністю зняти всі введені через коронавірус обмеження і повернутися до нормального життя 1 липня. Про це повідомив мер Білл де Блазіо в ефірі телеканалу MSNBC, передає Цитата
“Ми готові повністю відкрити місто 1 липня. Ми готові відкрити магазини, підприємства, офіси, театри – все в повну силу. Я думаю, в НьюЙорку будуть натовпи людей”, – сказав мер.
Деталі
Білл де Блазіо зазначив, що щонайменше 6,3 млн жителів мегаполісу вже пройшли вакцинацію, в зв’язку з чим представляється можливим скасувати введені на тлі пандемії обмеження.
“Кількість вакцинованих буде і далі зростати, ми докладемо до цього всіх зусиль”, – вказав він. При цьому де Блазіо не пояснив, в якій мірі зберігатиметься дія маскового режиму всередині приміщень.
Додамо
За інформацією Університету Джонса Хопкінса, який проводить підрахунки на основі відомостей федеральних і місцевих властей, в США з початку епідемії виявлено понад 32,2 млн випадків зараження коронавірусів, померли понад 574,4 тис. осіб. Країна за обома показниками посідає перше місце в світі.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy