Image default
Економіка Політика

У результаті масштабної спецоперації у Чехії затримані четверо українців

КИЇВ. 6 червня. Поліція Пардубіце (Чехія) у співпраці з Митним управлінням Градец-Кралове виявила групу українців, які поставляли в Чеську Республіку дешеву робочу силу. Іноземці тут працювали за невелику плату. У спецоперації під назвою “Klièko” взяли участь майже сто поліцейських і понад п’ятдесят співробітників митниці Чехії. Про це інформує УНН з посиланням на The World News.

Деталі
Банда складалася з групи українців із Закарпатської області, які майже по всій Чехії шукали роботу у місцевих жителів. Наймані люди їздили в Чехію на тримісячні зміни, в основному за туристичними візами, але не мали дозволу на роботу. У Чехію вони потрапляли через Угорщину, Словаччину і Польщу.
В основному, українці виконували чорну роботу на фермах.
Вік затриманих становить від 34 до 43 років, попередньо їм пред’явлені звинувачення в ухиленні від сплати податків, за що українцям загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі.
Зловмисників вдалося затримати через махінації з виплатами податків. Гроші, які керівники схеми недоплачували працівникам з України, вони знімали невеликими сумами в декількох банкоматах, завжди на суми до 10 тисяч крон, таким чином уникаючи звітності та перевірок. Також через підставні компанії вони розподіляли гроші за фіктивними рахунками. З січня 2018 року до квітня 2020 року було завдано збитків на суму майже 41 млн крон (більше 52 млн грн), за даними слідства.
Саме чеська податкова служба і помітила дивну поведінку дев’яти юридичних осіб та розпочала моніторинг їх складних бухгалтерських операцій.
Зараз четверо затриманих перебувають у попередньому ув’язненні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чехії провели масштабну спецоперацію: затримали підозрюваних у боях проти України на Донбасі

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy