Image default
Економіка Політика

У ВР обіцяють збільшити розмір допомоги при народженні дитини

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у facebook.

За його словами, з 2014 року не змінювалася сума виплат батькам за народження першої дитини. У національній валюті вона становить 41 280 гривень, однак у доларовому еквіваленті знизилася із 2612 до 1490 доларів.

“Виплати допомоги при народженні дитини мають бути підвищені. Ми пропонуємо почати процес з встановлення таких сум виплат: 50 тис. гривень – при народженні першої дитини, 100 тис. гривень – при народженні другої та 150 тис. при народженні третьої та кожної наступної дитини”, – написав Гетманцев.

За його словами, кошти на підвищення виплат можна віднайти завдяки виведенню ринку алкоголю з тіні.

“За нашими підрахунками це дозволить наповнити бюджет країни більш ніж на 10 млрд гривень щорічно. Цих коштів вистачить на найважливіше, на мою думку, питання – збільшення допомоги при народженні дитини”, – переконаний Гетманцев.

12 березня стало відомо, що грошову компенсацію за “пакунок малюка” з початку 2021 року отримали 34 тис. сімей, тоді як у натуральній формі цю допомогу обрало 16 тис. сімей.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy