Image default
Економіка Політика Суспільне

Україна отримає 2,5 млрд грн від МБРР на проведення вакцинації

Україна отримає 2,5 млрд грн допомоги від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР). Кошти підуть на проведення вакцинації. Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова, повідомляє «Укрінформ».
«Українська система охорони здоров’я отримає додатково 2,5 млрд гривень допомоги від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Вчора Кабмін погодив запропоновану Міністерством охорони здоров’я угоду про позику в рамках проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», – розповіла Шаталова.
За умовами угоди кошти спрямують на закупівлю вакцини від COVID-19 на суму близько 840 млн грн. Додатково передбачено її логістику, закупівлю обладнання для зберігання, забезпечення холодових ланцюгів, проведення тренінгів з утилізації відходів.
Шаталова зазначила, гроші також підуть на закупівлю додаткового обладнання для забезпечення холодового ланцюга зберігання вакцини, яке замінить холодильники в пунктах щеплення, та обладнання для секвенування штамів вірусу. Близько 900 млн гривень отримає загальний фонд держбюджету.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy