Image default
Економіка Політика

Україна почала процес імпорту газу для закачування у підземні газосховища

Поки що він йде досить повільно. Від початку місяця імпорт газу склав 15,7 млн м3, 100% якого здійснено з Угорщини. Про це повідомив генеральний директор «Оператора газотранспортної системи України» (ОГТСУ) Сергій Макогон на своїй сторінці у фейсбуці.
«Дуже повільно, але вже розпочався імпорт газу для закачування. Наразі він складає лише 3 млн м3 на добу. Імпорт з початку місяця склав 15.7 млн м3, при чому 100% біло імпортовано з Угорщини, а не зі стандартного словацького напрямку», – написав Макогон.
Всього з початку року було імпортовано 577 млн м3, з них 511 млн м3 (88%) з Угорщини. Зазначається, що відкриття віртуального реверсу «Оператором ГТС» торік дозволило диверсифікувати джерела постачання та створити конкуренцію між ними.
Нагадаємо: кабмін схвалив план підготовки до наступного опалювального сезону. Наразі в українських підземних газових сховищах майже 16 млрд кубічних метрів газу, а на складах майже 1,4 млн тонн вугілля.
Країна вийшла з опалювального сезону із запасами 15,291 млрд куб. м газу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy