Image default
Економіка Політика

Україна та США обговорюють постачання газу з LNG-терміналів – ОГТСУ

Україна обговорює з США транспортування природного газу з LNG-терміналів. Про це заявив генеральний директор «Оператора ГТС України» Сергій Макогон на своїй сторінці у фейсбуці.
«Мали конструктивну зустріч з дипломатичним корпусом Посольства США в Україні щодо енергетичної безпеки України та Європи, джерела постачання газу до країн ЄС та ін. Не оминули в розмові й нові потенційні можливості та проєкти, зокрема, транспортування природного газу з LNG-терміналів», – написав Макогон.
За його словами, тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін у розмові з представниками «Оператора ГТС» підтвердила, що «Північний потік-2» – погана угода». Він зазначив, що США залишаються послідовним партнером України в боротьбі за енергетичну безпеку.
«Наразі це вкрай важливо для нас, оскільки Україна має зберегти за собою статус основного транзитера російського газу в Європу», – наголосив Макогон.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy