Image default
Економіка Політика

Уряд розподілив 800 млн грн субвенції на розвиток спортивної інфраструктури в регіонах

Кабінет Міністрів (Кабмін) розподілив 800 млн грн субвенції місцевим бюджетам на 11 проєктів спортивної інфраструктури в регіонах. Про це повідомляє Урядовий портал.
«Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом», – сказав міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.
Зокрема, на будівництво універсального спортивного залу в Рівному виділили 65 млн грн. Полтавська область отримає 105 387 млн грн. У бюджет Маріупольської міської територіальної громади спрямують 76,284 млн грн на реконструкцію території басейну «Нептун».
Крім цього, 80 млн грн виділили для будівництва оздоровчого центру з льодовою ареною в Мелітополі, 90 млн грн – на будівництво центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», 91,5 млн грн – для створення багатофункціонального Палацу спорту в Тернополі. Бюджет Уманської міської територіальної громади отримає 83 327 млн грн.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy