Image default
Економіка Політика

«Велика сімка» погодилась припинити підтримку вугільної енергетики до кінця 2021 року

Група G7 у неділю,13 червня, пообіцяла швидко розширити масштаби технологій і політики, які прискорять перехід від вугільних потужностей, включаючи припинення нової державної підтримки вугільної енергетики до кінця цього року.
Як повідомляє Reuters, країни в комюніке за підсумками саміту в Великобританії підтвердили обіцянки збільшити внески в кліматичне фінансування в рамках зусиль по скороченню викидів. Кліматичні групи зазначили, що країни G7 не розкрили деталі своїх домовленостей.
«Вугільна енергетика – єдина найбільша причина викидів парникових газів», – йдеться в заяві G7, до якої входять США, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Італія та Японія.
«Ми підкреслюємо, що міжнародні інвестиції у вугілля повинні припинитися зараз, і ми зобов’язуємося припинити нову пряму державну підтримку міжнародній генерації енергії з енергетичного вугілля до кінця 2021 року», – вказано в документі.
Президент США Джо Байден, виступаючи після саміту, розповів про зобов’язання виділити до $2 млрд «на підтримку країн, що розвиваються в їх переході від вугільної енергетики».
У своїй заяві країни пообіцяли зосередитися на інших технологіях, включаючи уловлювання вуглецю, щоб прискорити перехід від вугілля.
«Ми зосередимося на прискоренні прогресу в області електрифікації та акумуляторів, водню, уловлювання, використання і зберігання вуглецю, авіації та судноплавства з нульовим рівнем викидів, а також ядерної енергетики для тих країн, які вирішать це використовувати», – йдеться в комюніке.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy