Image default
Економіка Політика

Верещук: вимога розірвати дипломатичні стосунки з Росією – це не позиція фракції

КИЇВ. 20 квітня. Народний депутат від “Слуги народу”, член Комітету ВР з питань національної безпеки Ірина Верещук в ефірі одного з телеканалів прокоментувала вимогу деяких депутатів розірвати дипломатичні стосунки з Росією, передає Цитата:
“Це не узгоджена заява фракції, у нас не було змоги обговорити її на Фракції. Ми у чаті коротко обмінялися позицією, обмінялися думками, погоджуюся з колегами та підтримую позицію, що потрібно координувати свої дії з Міністерством зовнішніх справ та з Президентом, який робить усе можливе і неможливе, аби була підтримка західного світу, і в такому випадку емоції мають місце і кожен депутат має право оприлюднювати заяви, які вважає за потрібне, але в будь-якому випадку це не заява фракції”, – прокоментувала вона.
Верещук особисто не підтримує таку вимогу, бо її ще потрібно обговорити.
“Там є слушні думки, але їх треба обговорювати й координуватися з тими людьми, які сьогодні на зовнішньому периметрі обороняють нас і намагаються консолідувати позицію Заходу й України в даному питанні”, – наголосила нардеп.
Контекст
Депутати фракції “Слуга народу” підготували звернення до президента Володимира Зеленського з проханням розірвати дипломатичні стосунки з Російською Федерацією.
Проект заяви опублікував ексголова комісії Верховної ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, а також нардеп фракції Ліза Богуцька.
Доповнення
Раніше Верещук закликала політиків та експертів не спекулювати на темі війни.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy