Image default
Економіка Політика

Верещук закликала пришвидшити ухвалення закону про тероборону

КИЇВ. 7 квітня. Член комітету з питань нацбезпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук розповіла про важливість прийняття закону про тероборону, передає Всеохоплююча оборона – це наша нова стратегія воєнної безпеки, констатувала нардеп.
Цитата
“Територіальна оборона – її важлива компонента. Правильно підготовлені сили можуть зробити суттєвий внесок в те, що ціна агресії проти нас буде неприйнятною для ворога. Отже, розвиток ТрО є дуже важливим напрямком військового будівництва, який потребує від держави, як завжди, двох речей: уваги та грошей”, – написала Верещук у своєму Facebook.
Деталі
Нардеп додала, що наразі парламент розглядає кілька законопроектів щодо тероборони. І закликала колег не спекулювати на цій темі й лишити осторонь “відомчі інтереси”.
“Не бачу, які тут можуть бути політичні або економічні розбіжності між політичними силами. Ворог має бачити, що всі закони з нацбезпеки та оборони ми приймаємо чітко та швидко. Саме це є внеском народних депутатів у захист країни”, – резюмувала вона.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy