Image default
Економіка Політика

WWF склав список країн, відповідальних за знищення лісів, його очолив Китай

Китай став лідером світового рейтингу країн, які сприяють знищенню лісового покриву планети, повідомляється в доповіді Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), передає Коммерсант.
На другій позиції опинилися країни-члени Євросоюзу.
«У період з 2005 по 2013 рік за рахунок імпорту сільськогосподарської продукції Євросоюз здійснив більший вплив на процес зникнення лісів, ніж будь-яка інша країна, проте з 2014 року рейтинг країн, відповідальних за знищення лісових масивів, очолює Китай», – йдеться в звіті.
Імпорт сільськогосподарської продукції країнами-членами Євросоюзу з 2005 по 2017 роки призвів до вирубки понад 3,5 млн га лісу, а також до викиду близько 1800 тонн вуглекислого газу в атмосферу, повідомляється в матеріалі.
Це відповідає 40% загальних щорічних викидів діоксиду вуглецю ЄС.
Пов’язана з імпортом вирубка лісів Євросоюзу в 2005-2017 роках впала приблизно на 40%, при цьому країни-члени союзу відповідальні за 16% від загальних обсягів вирубки лісу в рамках міжнародної торгівлі за 2017 рік.
Частка відповідальності Китаю за руйнування лісового покриву планети за 2017 рік склав 24%.
На третьому місці Індія з показником 9%.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy