Image default
Економіка

«ЙЕ Енергія» і постачальники під брендом «Твій Газзбут» встановили єдиний річний тариф на газ для населення – 7,99 грн/куб.м

Найбільший постачальник газу – компанія «ЙЕ Енергія» Дмитра Фірташа і близько 20 постачальників, що працюють під брендом «Твій Газзбут», встановили єдиний тариф для населення «Твій газ річний» у розмірі 7,99 грн/куб.м (з ПДВ). Аналогічна ціна оголошена компаніями також у рамках тарифу «Твій газ місячний». Про це повідомляє «Інтерфакс».
Тарифи також опублікували дві компанії з Маріуполя: ТОВ «Маргаз» – 12,58 грн/куб.м на рік і 9,9 грн/куб.м на травень, і ТОВ «Азовгаз» – відповідно 12,9 грн/куб.м і 10,4 грн/куб.м (скрізь – з ПДВ).
Як повідомлялося, 24 квітня постачальники газу почали оголошувати ціну ресурсу для населення в межах обов’язкового річного пакета. Раніше в цей день базовий річний тариф оголосило ТОВ «Торгова електрична компанія» («ПЕК», Київ), встановивши тариф у розмірі 10,8 грн/куб.м з ПДВ, але без врахування транспортування, а також ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» – 13,5 грн/куб.м з ПДВ і транспортуванням.
Енергорегулятор НКРЕКП 7 квітня вніс зміни до правил і типової угоди поставки природного газу, згідно з якими постачальники газу зобов’язані до 25 квітня оприлюднити на своїх вебсайтах ціну газу та іншу інформацію про річну пропозицію.
Термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставки газу споживачеві та триває до 30 квітня. Постачальник упродовж періоду дії базової річної пропозиції не має права підвищувати ціну.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy