Image default
Економіка Політика Суспільне

Запровадження COVID-паспортів підтримують у всіх країнах “Великої двадцятки”

КИЇВ. 4 травня. У вівторок, 4 травня, міністри туризму країн G20 виступили з підтримкою заходів із запровадження паспортів вакцинації. Це необхідно для стимулювання подорожей і туризму, а також відновлення світової економіки. Про це передає УНН з посиланням на Bloomberg. Деталі
Так, повідомляється, що країни “Великої двадцятки” підтримують зусилля по впровадженню так званих паспортів вакцинації для стимулювання подорожей і туризму, підкресливши, що їх відновлення має вирішальне значення для відновлення світової економіки.
“Ми підкреслюємо, що відновлення подорожей і туризму має вирішальне значення для відновлення світової економіки через прямий і непрямий економічний вплив, який цей сектор робить на інші. Пандемія – це можливість сформувати більш стійкий та інклюзивний туристичний сектор”, – йдеться в заяві міністрів.
Доповнення
Раніше повідомлялося, що Греція першою среди стран ЄС випробує “паспорт вакцінації”.У Німеччини пропонують послабити обмеження для вакцинованих.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy