Image default
Економіка Політика Суспільне

Заступниця Єрмака увійшла до наглядової ради «Нафтогазу»

Заступницю голови Офісу президента Юлію Свириденко обрали членом наглядової ради НАК «Нафтогаз України» як представника держави. Про це йдеться у розпорядженні уряду.
Зазначається, що Свириденко обрали «на строк до прийняття рішення Кабміном про призначення представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», але не більше одного року з дня набрання чинності розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р.».
Голову правління «Нафтогазу» Юрія Вітренко уповноважили на підписання цивільноправового договору зі Свириденко.
Раніше повідомлялося, «Нафтогаз» змінює управлінську команду для проведення реформ пошуку нових інструментів протидії проєкту «Північний потік-2». Осмоловська, Зеркаль та Гламаздін вирішили завершити свою роботу в компанії.
Радницею голови правління НАК «Нафтогаз України» з міжнародних питань призначили народну депутатку VIII скликання Світлану Заліщук. Віллєм Коппульс звільнився з НАК «Нафтогаз України». Директором з комунікацій «Нафтогазу» призначено Максима Білявського.
Кабінет Міністрів подовжив на рік контракти з п’ятьма членами наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy