Image default
Культура Політика

Анонімні спецслужбісти створили на Telegram канал, куди “зливають” свіжий компромат на Путіна

Проект називається Генерал СВР (рос. “СВР” – це російська Служба зовнішньої розвідки), розповідає Еспресо.TV.

Попри це на сторінці публікуються матеріали, джерелом походження яких також зазначається Федеральна служба безпеки РФ, Федеральна служба охорони РФ та ті, хто тісно співпрацював з Путіним у минулі роки, а нині перебуває в еміграції, й “колеги” зі спецслужб різних країн світу.

Переважна тематика каналу наразі наступна:

– стан здоров’я Путіна;

– взаємини Путіна зі своїм найближчим оточенням (у т.ч. конфліктні);

– протидія опозиції;

– війна з Україною;

– політика Кремля щодо Білорусі;

– серії терористичних актів та спроб їх вчинення за допомогою вихідців з Таджикістану;

– провокації та маніпуляції Кремля на пострадянському просторі, зокрема, під час останньої війни у Нагорному Карабаху та у Вірменії, де Путін ледь не відкрито грає проти Нікола Пашиняна.

Автори статей з великою кількістю фактів і подробиць з повсяденного життя Володимира Путіна власних імен не розкривають.

Один зі співробітників каналу, який так і представився – “генералом СЗР РФ“, щоправда у відставці, нещодавно з’являвся на ефірах з ведучою радіо “Ехо Москви”, головною редакторкою мережевого видання NewTimes.ru Євгенією Альбац та на стрімах з професором Валерієм Солов’єм. Свого обличчя він не показував, було чутно лише голос. При цьому гість вправно володів вузько спеціальною термінологією.

Канал вже має 178 тис. підписників.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy