Image default
Політика

Astound Commerce отримала інвестиції від RLH Equity Partners і Salesforce Ventures для активації росту свого бізнесу

Компанія Astound Commerce, з центрами розробки та командою з більш ніж 850 ІТ-фахівців в п’яти містах України, оголосила про стратегічні інвестиції від каліфорнійської фірми RLH Equity Partners за додаткової участі корпоративної інвестиційної групи Salesforce, Salesforce Ventures. Сума угоди наразі невідома. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.
«За допомогою цих коштів ми плануємо доповнити наше портфоліо новими технологіями та сервісами, і найняти більше ІТ-талантів в нашу команду», – зазначив Ілля Виноградський, co-founder і COO/CIO в Astound Commerce.
Зазначається, фінансування буде спрямоване на розширення присутності компанії на нових комерційних і технологічних ринках, а також – на стимулювання зростання компанії та залучення ІТ-спеціалістів в ключових регіонах діяльності.
«Ми вважаємо, що ця угода допоможе нам стати лідером світового ринку цифрової комерції й зміцнити наші позиції як привабливого роботодавця», – додала Дар’я Горніцька, Director of Global Delivery Operations в Astound Commerce.
Нагадаємо: у 2019 році Astound Commerce отримала кошти від Salesforce Ventures для розширення присутності компанії на пріоритетних ринках і збільшення частки проєктів в загальній екосистемі Salesforce.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy