Політика

Добровольці не мають можливості воювати на передовій. Нас туди не пускають, – доброволець Устим

Про це один з добровольців, Устим (зважаючи на безпеку добровольців, ім’я військового змінене) розповів Еспресо.Захід.

“У зв’язку з Мінськими домовленостями Зеленський зобов’язався не пускати добровольців на передову, – розповідає Устим. – Ми присутні в секторах – Маріуполь, Широкине, але не можемо бути “на нулі”. Хомчак і Зеленський – це дуже серйозно, вони все контролюють. Добровольці не мають можливості воювати, переїхати поліцейські блокопости – нереально. Спочатку третя лінія, потім друга, перша. Ми ж не можемо підкрадатися полями, як диверсійно-розвідувальні групи. Нас обстріляють”.

Читайте також: Зеленський виступав на вечірці Януковича й Медведєва з приводу “Харківських угод”, – Ар’єв

Доброволець каже, що зміни в армії вже відбулися. Збройні сили України поволі відкочуються назад.

“Крайній раз на Сході я був 2020 року. Тоді була критична ситуація, – каже захисник. – Є взводи аеророзвідки, які розформував президент Зеленський. Але мусимо допомагати хлопцям, котрі нині там. Подивіться, хто в нас керує Міністерством оборони. Хомчак, якого звинувачували у зраді в Іловайську. Тож нині, якщо біля офіцерів побачать нештатних людей – в’язниця. Але ж є люди, котрі вже не можуть без війни. Тому тривають переговори з контррозвідкою, до прикладу, щоб вони увійшли у ці структури”.

Нагадаємо, завтра, 14 березня, в Україні відзначатимуть День українського добровольця.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy