Image default
Політика

Дуда прийняв Зеленського у Варшаві

КИЇВ. 3 травня. У польській столиці Варшаві відбулася двостороння зустріч Президента України Володимира Зеленського з польським колегою Анджеєм Дудою. Про це УНН повідомляє з посиланням на відео з зустрічі двох лідерів, оприлюднене канцелярією президента Польщі. Деталі
На зустрічі президента Республіки Польща Анджея Дуди та Президента України Володимира Зеленського були присутні й інші представники країн.
Очікується, що президенти України та Польщі проведуть переговори щодо ключових питань двосторонньої співпраці.

Spotkanie Prezydenta RP @AndrzejDuda i Prezydenta Ukrainy @ZelenskyyUa. pic.twitter.com/hAGxjvGFbk
— Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) May 3, 2021
Що було раніше
Президент України Володимир Зеленський прибув 3 травня з робочим візитом до Польщі, у якої сьогодні національне свято – День Конституції країни.Під час візиту Зеленський, а також президенти Польщі – Анджей Дуда, Литви – Гітанас Наусєда, Естонії – Керсті Кальюлайд, Латвії – Егілс Левітс підписали в Варшаві спільну декларацію з нагоди 230-ї річниці ухвалення Конституції Польщі 3 травня.
Згодом, під час виступу після підписання документа, Зеленський відзначив, що дякує за увагу до України. “Міжнародні партнери постійно підтримують Україну, нашу територіальну цілісність, наш суверенітет. Я вам всім вдячний. Сьогодні це дуже важливо. Коли анексована частина української території – наш півострів Крим і коли у нас йде війна на сході. Це і є війна в Європі. Дуже важливо, що ми були разом”, – заявив Зеленський.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy