Image default
Політика

#ДипломаткиБезКраваток: МЗС запустило проєкт про жінок у дипломатії

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

У рамках проєкту представлено короткі відеоролики, в яких дипломатки керівного рівня МЗС розповідають про професію, жіноче лідерство та мотивацію рухатися вперед.

“Дипломатія – це не чоловічий світ, як  вважалося раніше, а МЗС України нині – це реальні обличчя і людські історії, а також місце, де жінки можуть реалізувати себе. Цим проєктом ми хочемо показати справжнє жіноче обличчя українського МЗС і мотивувати жінок будувати кар’єру в дипломатії”, – сказала перша заступниця голови МЗС України Еміне Джапарова.

У відео українські дипломатки говоритимуть про вирішальне у виборі професії, значимі для них історії з дипломатичного життя, баланс між особистим і дипломатичним життям, жіноче лідерство у дипломатії і чи повинно бути більше жінок в МЗС, персональний антистрес і натхнення, а також про свої рецепти успіху.

Наразі опублікований проморолик проєкту, невдовзі очікуються розповіді Еміне Джапарової, посла України в Сінгапурі Катерини Зеленко, директорки Департаменту комунікацій та публічної дипломатії Алли Польової, посла України у Фінляндії Ольги Дібрової, директорки Департаменту міжнародного права Оксани Золотарьової, керівниці патронатної служби Ольги Аксьонової та інших успішних українських дипломаток.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy