Image default
Політика

Future of Work 2030: як українська молодь бачить майбутню роботу

До 2025 року у світі зникнуть 85 млн робочих місць, натомість з’явиться 97 млн нових, зокрема в галузях технологій, створення контенту та сфері догляду. Це прогноз зі звіту Всеукраїнського економічного форуму Future of Jobs 2020. Чи готова українська молодь до такого майбутнього роботи і як планує готуватись, розповіла Mind координаторка напряму Future of Work у Career Hub, експертній платформі кар’єрного розвитку молоді від Центру «Розвиток КСВ» Олександра Гондюл.
Щоб отримати відповіді на ці запитання, Career Hub, експертна платформа з кар’єрного розвитку від Центру «Розвиток КСВ», провела масштабне національне онлайн-опитування молоді про бачення майбутнього роботи в січні-лютому 2021 року. У ньому взяли участь 1227 осіб  віком від 14 до 35 років з усіх куточків України. Опитування стало першим етапом аналітичного дослідження про майбутнє роботи 2030 в Україні, яке організовує експертна організація в межах програми «Мріємо та діємо».
Найважливіші м’які навички для роботи в 2030 році, на думку молодих людей, це:
Серед hard skills:
Такі результати свідчать про свідоме розуміння того, на які навички варто спиратися, аби будувати своє успішне майбутнє в улюбленій діяльності.
Не оминув увагою ВЕФ і вміння вчитись, управляти собою та цифрові навички.
Серед популярних способів отримання навичок, потрібних для роботи майбутнього, молодь виділяє:
Проте, не менш важливими будуть
І ось як таку трансформацію, наприклад, бачить 18-річний респондент опитування з Києва: «Добрий вечір, шановні студенти, в ефірі голографічного проєктора я – декан факультету біотехнологій і на часі дисципліна «вступ до фаху». У давні часи надважливим вважалось відточування майстерності в певній галузі, але сучасні дослідження доводять, що поліпрофільність та адаптивність набагато важливіші, ніж лише майстерність. На ринку праці все за законами біологічної еволюції – виживає той, хто краще адаптується. Тож ваше головне завдання – навчитись вчитись».
Від себе додам, що свої навички розвивати варто регулярно і на постійній основі, адже саме тоді вони стають звичкою, і в будь-якій непрогнозованій ситуації ви з легкістю зможете «увімкнути» свою креативність, наприклад, чи стресостійкість, і з успіхом вийти з такої ситуації з чудовими результатами. І ось «вміння вчитись» чудово в цьому допоможе.
Після того, як ми зрозуміли, які навички будуть затребувані в майбутньому, потрібно знайти, у якій діяльності їх застосувати.
Молоді люди в онлайн-опитуванні від Career Hub зазначають, що галузі, які у світі мають найбільшу перспективу розвитку та інноваційності у майбутньому, це:
Натомість пріоритетними для України на 2030 рік вважають:
Молодь вважає, що можуть зникнути ті професії, які легко автоматизувати, замінити роботами чи іншими технологіями. Лишаться ті професії, що потребують творчості (тут згадуємо про навички – креативність, інноваційність, оригінальність) та розумових здібностей (не забуваємо про аналітичні вміння, критичне мислення та інновації). 
Водночас молоді люди переконані, що всі професії важливі і потрібні по-своєму, саме тому говорити про цілковите зникнення не варто, адже більшою мірою зникатиме зміст певних професій, і оновлюватиметься на новий, адаптований до нових умов. Це свідчить про кроссекторальність як важливий тренд професій майбутнього.
До речі, молодь зазначає, що серед інновацій, які переважатимуть у 2030 році, саме кроссекторальність – поєднання технологій з іншими сферами (53,8%) – іде другою після штучного інтелекту (58,6%). Звичайно, більшість молоді вважає, що майбутні професії будуть пов’язані так чи інакше з ІТ. «ІТ – це крос-сфера, яка підсилює кожну галузь, щоб та ставала прогресивнішою і досконалою, створює нові креативні рішення», – вважає респондентка опитування з Черкаської області.
Майбутнє професій – за незвичайними поєднаннями різних галузей. Наприклад, сіті-фермер/ка  – це поєднання агропромисловості, урбаністики та ІТ, або проєктувальник/ця домашніх роботів  – поєднання дизайну та програмування.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy