Політика

Genesis Investments інвестуватиме в усі українські стартапи, які пройдуть в Y Combinator

Український венчурний фонд Genesis Investments інвестує по $100 000 в усі стартапи з України та Білорусі, які пройдуть в Y Combinator – найголовніший стартап-акселератор в світі. Про це пише профільне видання AIN.UA з посиланням на фонд.
Як зазначив керуючий партнер Genesis Investments Віталій Лаптенок, репрезентація українських і білоруських стартапів в топовому світовому акселераторі Y Combinator дуже слабка.
«Подача заявки – крок до великих труднощів. Ми хочемо мотивувати засновників на цей крок, підтримати їх і допомогти зосередитися на продукті, а не на зборі коштів», – підкреслив Лаптенок.
Щоб претендувати на інвестиції від Genesis Investments, стартапу потрібно зв’язатися з фондом відразу після підтвердження від Y Combinator. Для укладення угоди потрібно підтвердити, що стартап пройшов відбір в акселератор. Як підтвердження Genesis Investments очікують історію листування або підписана угода SAFE (Simple Agreement for Future Equity).
Відзначається, що Genesis Investments буде інвестувати в стартапи на тих же умовах, які пропонує Y Combinator – за згодою SAFE.
SAFE – це договірна форма інвестицій Y Combinator, по якій фонд вкладає гроші в компанію, а акції цієї компанії отримує пізніше.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy