Image default
Політика

Голова МЗС Польщі сьогодні у Києві: зустрінеться з Кулебою і делегацією України у ТКГ

КИЇВ. 8 квітня. Міністр закордонних справ Республіки Польща Збігнєв Рау сьогодні, 8 квітня, відвідає Україну з робочим візитом. Дипломат зустрінеться з українським колегою Дмитром Кулебою, а також делегацією України до Тристоронної контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані посольства Польщі в Україні, МЗС України. Цитата:
“Сьогодні, 8 квітня, робочий візит до Києва здійснює міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау. Програма візиту передбачає, між іншими, зустрічі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та делегацією України до Тристоронної контактної групи”, – йдеться в повідомленні, поширеному посольством Польщі.
Деталі
За даними МЗС України, Рау відвідає Україну на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.
Міністри сьогодні мають провести переговори з усього спектру питань стратегічного партнерства України та Польщі, обговорити подальшу взаємодію в політичній, безпековій та культурній сферах, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.
“Керівники зовнішньополітичних відомств приділять особливу увагу останнім дестабілізуючим діям Росії, серед яких загострення безпекової ситуації на сході України та в тимчасово окупованому Криму, стягування російських військ до кордонів України, зростання інтенсивності російської пропаганди”, – заявили в МЗС.
Повідомляється також, що Дмитро Кулеба та Збігнєв Рау обговорять питання співробітництва України та Польщі в межах міжнародних організацій і регіональних форматів, у тому числі Люблінського трикутника.
Що було раніше
Зауважимо, що напередодні Польща разом із США, Канадою, Литвою та Великою Британією обговорили зростаючу російську агресію на сході України і посилення російських сил біля українських кордонів.
Варто додати також, на тлі триваючої ескалації на сході України і нарощування російських сил на кордоні, голова МЗС Литви 7 квітня повідомив, що країна запропонує союзникам по НАТО надати Україні План дій щодо членства.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy