Image default
Політика

Латвійського депутата запідозрили в шпигунстві на Росію

КИЇВ. 10 червня. Сейм Латвії дозволив арешт депутата Яніса Адамсонса від опозиційної соціал-демократичної партії “Злагода” через підозри в шпигунстві на користь Росії. Про це УНН повідомляє з посиланням на LETA. Цитата:
“У четвер вранці більшість (69 парламентарів – ред.) сейму ухвалила рішення про видачу для арешту Яніса Адамсонса в зв’язку з підозрами у шпигунстві на користь Росії“, – сказано в повідомленні.
Деталі
Так, до парламенту із запитом дати згоду на обшук, затримання і арешт Адамсонса звернулася Генеральна прокуратура Латвії.
Повідомляється, що голова комісії сейму з питань національної безпеки Маріс Кучінскіс підкреслив, що в справі Адамсона є серйозні докази, що свідчать про обгрунтованість звинувачень у шпигунстві на користь Росії.
У Службі державної безпеки країни підтвердили, що в четвер служба проводить невідкладні процесуальні дії в межах порушеної в середу кримінальної справи за підозрою в шпигунстві. Служба підозрює Адамсона в понад 40 епізодах.
Адамсонс працює в комісії сейму з оборони, внутрішніх справ і запобігання корупції, і у нього немає доступу до державної таємниці, виданого Бюро із захисту конституції, пише видання.
Доповнення
Агентство внутрішньої безпеки (АВБ) Польщі затримало громадянина республіки Марчіна К., підозрюваного у співпраці з російськими спецслужбами і передачі їм інформації, що стосується військової галузі.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy