Image default
Політика Спорт

Лідер збірної України: грати з нідерландцями у відкритий футбол – не найкраща ідея

КИЇВ. 13 червня. Провідний футболіст збірної України Руслан Маліновський заявив, що перша гра на Євро-2020 із Нідерландами не матиме вирішального характеру для “жовто-блакитних”. Слова футболіста наводить сайт УЄФА, передає Цитата:
“Це лише перший з трьох матчів в групі. Звичайно, ми хочемо набирати очки, але це не вирішальний матч. Тому нам потрібно підійти до цієї гри з холодною головою і діяти розкуто”, – розпочав Маліновський.
Деталі
Півзахисник заявив про важливість концентрації в стартовій частині матчу, а також про те, що не можна грати зі збірною Нідерландів у відкритий футбол.
“Нам потрібна максимальна концентрація в перші 20 хвилин, потрібно постаратися не пропустити. Тоді ми зможемо увійти в гру і показати свій футбол. Грати з нідерландцями у відкритий футбол – не найкраща ідея. У нас є деякі заготовки, але подивимося, як вони будуть працювати. У них дуже хороші гравці попереду і в центрі поля. Вони виступають за топ-клуби. Якщо ми будемо давати їм вільні зони, у нас буде дуже багато проблем”, – підсумував Маліновський.
Доповнення
Маліновський є найдорожчим футболістом у складі збірної України. Його трансферна вартість сягає 30 млн євро. Матч Україна – Нідерланди стартуватиме о 22:00.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy