Image default
Політика

Літак РФ порушив повітряний кордон Естонії

КИЇВ. 6 травня. У середу, 5 травня, російський літак Іл-96 порушив повітряний кордон Естонії поблизу острова Вайндлоо і провів в повітряному просторі Естонії приблизно хвилину. Про це повідомляє сайт Сил оборони Естонії, інформує Деталі
Уточнюється, що транспондер російського літака був включений, але був відсутній план польоту. Літак не підтримував зв’язок по радіо з диспетчерською службою Естонії.
Сили оборони Естонії підкреслюють, що в цьому році це вже другий випадок порушення повітряного кордону країни.Також там повідомили, що сьогодні МЗС викликало посла Росії в Естонії і передало ноту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міноборони РФ заявили, що перехопили розвідувальний літак ВПС США біля Камчатки
Нагадаємо, що прикордонний наряд Державної прикордонної служби України в Сумській області зафіксував заліт вертольоту з Російської Федерації на відстань близько 50 метрів на територію України. Після чого він повернув в зворотному напрямку і залишив повітряний простір.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy